gs_logo_220gs_logo_220gs_logo_220gs_logo_220
  • Reizen op maat
    • Hoe werken wij
    • Verhalen van onze gasten
    • Inspiratiereizen
      • Rondreis
      • Beklimming Kilimanjaro
      • Slow safari
      • Wandel safari
    • Verblijf in Arusha Villa
  • Ontdek Tanzania
    • Tanzania reizen
    • Bestemmingen
    • In en om Arusha
    • Wilde dieren
  • Over Ons
    • Wie zijn we
    • Maatschappelijk verantwoord
    • Good Safari Blog
  • Contact
  • Good Safari
    • Good is goed
    • Wij in Afrika
    • Laatste Nieuws
    • Good Safari blog
  • Contact
Boek nu, betaal vlak voor vertrek
17 augustus 2020
Boek nu voor krokus- of meivakantie!
2 december 2020

Kun je nu op safari gaan? Ja!

23 november 2020
Social distancing tijdens een safari is heel makkelijk

Uniek belevenis

Afgelopen week was ik in Tanzania. Om ons personeel een hart onder riem te steken, om te zien hoe het gaat met ons hotel dat al maanden bijna geen gasten meer heeft ontvangen. En om te ontdekken hoe de parken zijn zonder al die toeristen. Hieronder een impressie van onze week en een indruk van hoe een safari er ten tijde van corona uit kan zien.

De KLM vliegt 5 keer per week rechtstreeks op Kilimanjaro International Airport. Omdat de vluchten niet helemaal vol zitten is reizen in economie class nog nooit zo ontspannen geweest. De gehele reis draag je een mondkapje. Er worden door de Tanzaniaanse overheid geen eisen gesteld aan inkomende reizigers. De corona maatregelen in Tanzania zijn beperkt.

Sinds juni zijn er geen nieuwe officiële gevallen van corona in Tanzania meer geconstateerd. Hoewel dit ongelooflijk lijkt tijdens deze wereldwijde crisis, lijkt het er toch op dat Tanzania aan de pandemie ontsnapt. Dit wordt onder andere bevestigd door een Nederlandse arts in Dar es Salaam. Ook agrariërs, die vaak honderden Tanzaniaanse personeelsleden hebben, geven aan dat het ziekteverzuim eerder is afgenomen dan toegenomen. Veel handen wassen helpt bijvoorbeeld ook tegen diaree. Ons eigen personeel, dat in de omliggende dorpen woont, kent niemand met corona verschijnselen.

Tijdens de reis zal social distancing niet moeilijk te realiseren zijn. De gids in jullie safari is voor vertrek negatief getest op corona. De accommodaties waar jullie overnachten nemen de hygiene maatregelen in acht die ook in Nederland gelden.

De parken zijn komende maanden nog heel rustig. Tijdens de safari zul je regelmatig alleen bij een kudde olifanten staan. Of in complete stilte genieten van de boomklimmende leeuwen. Je ervaart de natuur anders zonder andere auto’s met toeristen. Dit is echt een unieke periode die waarschijnlijk (hopelijk!) niet vaak meer zal voorkomen. Wij hebben genoten van de complete stilte die je ervaart als je met de motor uit geniet van de prachtige omgeving.

De wegen in de parken zijn zogenaamde dirtroads. Wegen van puin, aarde en zand die regelmatig worden geëgaliseerd. De wegen hebben vooral te leiden onder regen en auto’s. Nu er bijna geen auto’s meer in de parken zijn, blijven de wegen van goede kwaliteit. Al dat gehobbel tijdens de safari zul je veel minder ervaren. Dat maakt reizen wel heel ontspannen.

Ook de omgeving van de hotels en lodges is niet meer gewend aan  grote groepen toeristen. Zo kan het dus zomaar zijn dat er een zebra naast je tent staat als je in Maramboi overnacht. Of een zwart witte franje aap voorbij ziet komen als je bij het zwembad van Arusha Villa van de zon geniet.

De prijs voor een safari in deze periode is substantieel lager dan in het normale hoogseizoen. Veel bedrijven proberen met kortingen toch gasten te verleiden naar Tanzania te komen. Wij ook. Ook onze annuleringsvoorwaarden zijn zeer soepel.

En als laatste: diverse verzekeringsmaatschappijen helpen je wel degelijk als je naar een oranje land afreist en assistentie nodig hebt. Check dit goed voor je vertrekt. Als je bij Good Safari een safari boekt, is een lidmaatschap op Flying Doctors altijd inbegrepen.

Neme contact met ons op voor een voorstel op maat of om al je resterende vragen te stellen.

 

 

 

Good Safari artikel afbeelding
Share

Gerealiseerde berichten

2 december 2020

Boek nu voor krokus- of meivakantie!


Lees verder

Good Safari

17 augustus 2020

Boek nu, betaal vlak voor vertrek


Lees verder
4 januari 2020

Familiereis meivakantie


Lees verder

Wij helpen je graag jouw droomreis samen te stellen.
Neem contact met ons op voor meer informatie.

Wil je een vraag stellen?

stuur ons dan een e-mail
Contact opnemen

En bel je liever (via Whatsapp)?
Dat kan ook!

+31 6 307 88 317
ggto

Privacy Policy | Reisvoorwaarden | Sitemap
© 2018 Good Safari - Arusha villa & Tanzania travels.
Alle rechten voorbehouden.
Realisatie windkracht20

Vereniging van Kleinschalige Reisorganisaties (VvKR)