gs_logo_220gs_logo_220gs_logo_220gs_logo_220
  • Reizen op maat
    • Hoe werken wij
    • Verhalen van onze gasten
    • Inspiratiereizen
      • Rondreis
      • Beklimming Kilimanjaro
      • Slow safari
      • Wandel safari
    • Verblijf in Arusha Villa
  • Ontdek Tanzania
    • Tanzania reizen
    • Bestemmingen
    • In en om Arusha
    • Wilde dieren
  • Over Ons
    • Wie zijn we
    • Maatschappelijk verantwoord
    • Good Safari Blog
  • Contact
  • Good Safari
    • Good is goed
    • Wij in Afrika
    • Laatste Nieuws
    • Good Safari blog
  • Contact
De zeven hotspots van Tanzania
24 februari 2019
Vogels ontdekken tijdens je safari
3 mei 2019

Bomen planten in de omgeving

1 april 2019
Corporate social responsibility: 10.000 bomen

Planten voor de colobus, vogels en een gezonde leefomgeving

Vandaag zijn we begonnen met het planten van 10.000 bomen in onze directe omgeving. Hiermee versterken we de bosgebieden waar tientallen vogelsoorten verblijven. Ook versterken we de corridor voor de back-and-white colobus monkey. Ze kunnen via de nieuw geplanten bomen makkelijk naar omliggende bosgebieden, waar andere groepen colobus apen leven. Ook gaan we erosie tegen, zorgen we voor schone lucht en geven de bomen constante koeling.

Afgelopen weken zijn we druk bezig geweest met graven van gaten. Dit weekend is de regen begonnen en vanaf vandaag worden de bomen geplant. Over vier weken moeten alle bomen in de grond zitten.

De bomen hebben we in onze eigen kwekerij gegroeid. De zaden die we hiervoor gebruikt hebben, komen uit de directe omgeving. We hebben geen zaden gekocht maar verzameld tijdens de periode dat de bomen hun zaden laten vallen. Op deze manier weten we zeker dat we alleen bomen planten die ook op natuurlijke wijze in de omgeving plaatsvinden.

Bij alles wat we doen houden we rekening met de omgeving. Daarom hebben we voor dit project extra mensen ingehuurd die aan de rand van het gebied wonen. We geven ze niet alleen een tijdelijke baan, maar laten ze ook zien hoe belangrijk de bomen voor hun leefomgeving zijn. Als ze de bomen zelf geplant hebben, zullen ze ook helpen om de bomen te beschermen.

In nauwe samenwerking met de omliggende dorpen en de lokale overheid planten we dit jaar 10.000 bomen. Dit project is mede mogelijk gemaakt door Rafiki Tanzania.

 

Good Safari artikel afbeelding
Share

Gerealiseerde berichten

2 december 2020

Boek nu voor krokus- of meivakantie!


Lees verder
23 november 2020

Kun je nu op safari gaan? Ja!


Lees verder

Good Safari

17 augustus 2020

Boek nu, betaal vlak voor vertrek


Lees verder

Wij helpen je graag jouw droomreis samen te stellen.
Neem contact met ons op voor meer informatie.

Wil je een vraag stellen?

stuur ons dan een e-mail
Contact opnemen

En bel je liever (via Whatsapp)?
Dat kan ook!

+31 6 307 88 317
ggto

Privacy Policy | Reisvoorwaarden | Sitemap
© 2018 Good Safari - Arusha villa & Tanzania travels.
Alle rechten voorbehouden.
Realisatie windkracht20

Vereniging van Kleinschalige Reisorganisaties (VvKR)